Внедрение 1С:Підприємство

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Хочете повністю автоматизувати роботу підприємства? Зменшити кількість помилок в звітності? Скоротити час, який витрачають співробітники на заповнення документації? Тоді вам потрібно впровадження «1С:Підприємство» - комплекс процедур, що забезпечує вашій компанії правильне оформлення бухгалтерської та податкової звітності, незалежно від напрямку діяльності.

Навіщо потрібна «1С:Підприємство»

Впровадження програми «1С:Підприємство» можливо на різних платформах. Фахівці компанії встановлять забезпечення для Windows і Linux. «1С:Підприємство» - це розрахований на багато користувачів інтерфейс, який регулює роботу кожної системи підприємства.

Автоматизація всіх бізнес-процесів - ось що таке впровадження «1С:Підприємство». Програма забезпечить безпеку інформації, а постійні оновлення гарантують актуальність звітності. Більше ніяких витрат часу на вивчення тонкощів законодавства - програма все зробить за вас.

Впровадження «1С:Підприємство» на підприємстві дозволяє зменшити навантаження і полегшити роботу фахівців, що виконують обов'язки з ведення бухгалтерського обліку, фінансової звітності, заповнення податкової документації. Програмне забезпечення прискорює процес і контролює його.

Компанія Integra Soft Group пропонує клієнтам впровадження програми «1С:Підприємство» за двома технологіями - стандартна і проектна.

Стандартна

Впровадження «1С:Підприємство» на підприємстві за стандартною технологією - це мінімальні, але необхідні роботи по установці інформаційної системи. Фахівці встановлять забезпечення, перенесуть дані з інших програм, навчать співробітників поводження з нею. Ми забезпечимо сервісну і технічну підтримку.

Основні переваги пакету:

 • швидкий старт;
 • мінімальні витрати на покупку пакета і обслуговування.

У розпорядженні клієнта - стандартний набір функцій по автоматизації бізнес-процесів. Він не передбачає адаптацію під особливості робочого середовища клієнта. Тільки автоматизує бухгалтерські операції, систематизує існуючі дані, оптимізує роботу підприємства, незалежно від напрямку його діяльності в Україні. Надалі існує можливість установки додаткових опцій і адаптації програмного забезпечення.

Проектна

Це розширений варіант пакетного обслуговування:

 • розробка проекту та концепції інформаційної системи;
 • адаптація прототипу під структуру підприємства;
 • впровадження;
 • навчання співробітників;
 • технічна, сервісна підтримка.

У підсумку ви отримуєте інформаційну систему, яка повністю відповідає потребам вашого бізнесу. Послуги впровадження «1С:Підприємство» за проектним принципом включають:

 • доступ до всіх можливостей програми;picture-390h_15_thumb.jpg
 • створення єдиного інформаційного простору для підприємства
 • формування готового інструменту для управління бізнесом, незалежно від специфіки роботи;
 • повна адаптація під індивідуальні особливості організації.

Процес може бути розбитий на кілька етапів. Порядок їх виконання залежить від ступеня важливості кожного. Серед мінусів технології - можливість збільшення терміну виконання через уточнення деталей і зростання вартості через доопрацювання програми на вимогу.

Чому програмне забезпечення варто купити в групі компаній "Інтегра Айті солюшенз"?

Ми абсолютно безкоштовно:

 • Встановимо программу;
 • надамо якісне обслуговування.

Всі операції виконуються кваліфікованими фахівцями. Під час налаштування програми враховуються побажання клієнтів.

Скільки часу потрібно на впровадження «1С:Підприємство»?

Все залежить від складності робіт. Це може бути 1 місяць або рік. При стандартному впровадженні терміни виконання робіт - не більш як 2-х днів.

Який варіант технології вибрати?

Це залежить від того, в якому режимі працює підприємство клієнта. Не останню роль відіграють і очікування від програмного забезпечення. Вартість впровадження «1С:Підприємство» дивіться в прайс-листі.

Як бути з тим, що є?

Спеціаліст з Integra IT Solutions перенесе дані з попередньої версії програми «1С:Підприємство» або іншого продукту за декілька годин. У підсумку в вашому розпорядженні буде налагоджена система зі звітністю за весь період існування підприємства.

Хочете мінімізувати витрати і збільшити прибуток? Тоді програмне забезпечення «1С:Підприємство» - то, що вам потрібно.


Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.