Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Хочете повністю автоматизувати роботу підприємства? Зменшити кількість помилок в звітності? Скоротити час, який витрачають співробітники на заповнення документації? Тоді вам потрібно впровадження BAS - комплекс процедур, що забезпечує вашій компанії правильне оформлення бухгалтерської та податкової звітності, незалежно від напрямку діяльності.

Навіщо потрібна «BAS»

Впровадження програми BAS можливо на різних платформах. Фахівці компанії встановлять забезпечення для Windows і Linux. BAS - це розрахований на багато користувачів інтерфейс, який регулює роботу кожної системи підприємства.

Автоматизація всіх бізнес-процесів - ось що таке впровадження BAS. Програма забезпечить безпеку інформації, а постійні оновлення гарантують актуальність звітності. Більше ніяких витрат часу на вивчення тонкощів законодавства - програма все зробить за вас.

Впровадження BAS на підприємстві дозволяє зменшити навантаження і полегшити роботу фахівців, що виконують обов'язки з ведення бухгалтерського обліку, фінансової звітності, заповнення податкової документації. Програмне забезпечення прискорює процес і контролює його.

Компанія Integra Soft Group пропонує клієнтам впровадження програми BAS за двома технологіями - стандартна і проектна.

Стандартна

Впровадження BAS на підприємстві за стандартною технологією - це мінімальні, але необхідні роботи по установці інформаційної системи. Фахівці встановлять забезпечення, перенесуть дані з інших програм, навчать співробітників поводження з нею. Ми забезпечимо сервісну і технічну підтримку.

Основні переваги пакету:

 • швидкий старт;
 • мінімальні витрати на покупку пакета і обслуговування.

У розпорядженні клієнта - стандартний набір функцій по автоматизації бізнес-процесів. Він не передбачає адаптацію під особливості робочого середовища клієнта. Тільки автоматизує бухгалтерські операції, систематизує існуючі дані, оптимізує роботу підприємства, незалежно від напрямку його діяльності в Україні. Надалі існує можливість установки додаткових опцій і адаптації програмного забезпечення.

Проектна

Це розширений варіант пакетного обслуговування:

 • розробка проекту та концепції інформаційної системи;
 • адаптація прототипу під структуру підприємства;
 • впровадження;
 • навчання співробітників;
 • технічна, сервісна підтримка.

У підсумку ви отримуєте інформаційну систему, яка повністю відповідає потребам вашого бізнесу. Послуги впровадження BAS за проектним принципом включають:

 • доступ до всіх можливостей програми;picture-390h_15_thumb.jpg
 • створення єдиного інформаційного простору для підприємства
 • формування готового інструменту для управління бізнесом, незалежно від специфіки роботи;
 • повна адаптація під індивідуальні особливості організації.

Процес може бути розбитий на кілька етапів. Порядок їх виконання залежить від ступеня важливості кожного. Серед мінусів технології - можливість збільшення терміну виконання через уточнення деталей і зростання вартості через доопрацювання програми на вимогу.

Чому програмне забезпечення варто купити в групі компаній "Інтегра Айті Cолюшенз"?

Ми абсолютно безкоштовно:

 • Встановимо программу;
 • надамо якісне обслуговування.

Всі операції виконуються кваліфікованими фахівцями. Під час налаштування програми враховуються побажання клієнтів.

Скільки часу потрібно на впровадження BAS?

Все залежить від складності робіт. Це може бути 1 місяць або рік. При стандартному впровадженні терміни виконання робіт - не більш як 2-х днів.

Який варіант технології вибрати?

Це залежить від того, в якому режимі працює підприємство клієнта. Не останню роль відіграють і очікування від програмного забезпечення. Вартість впровадження BAS дивіться в прайс-листі.

Як бути з тим, що є?

Спеціаліст з Integra IT Solutions перенесе дані з попередньої версії програми BAS або іншого продукту за декілька годин. У підсумку в вашому розпорядженні буде налагоджена система зі звітністю за весь період існування підприємства.

Хочете мінімізувати витрати і збільшити прибуток? Тоді програмне забезпечення BAS - то, що вам потрібно.


Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.