Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Група компаній «Інтегра АйТи Cолюшенз» надає послуги із встановлення BAS

Для того щоб їх замовити, залиште замовлення або зателефонуйте, найближчим часом ми з вами зв'яжемося і виконаємо замовлення.

Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт, який звернувся до нас за послугою впровадження BAS або окремих програмних компонентів, зміг використовувати всі можливості придбаного продукту. Так що, якщо ви тільки купили програму BAS і хочете відразу встановити її, то ми вам в цьому допоможемо. Процес впровадження нової платформи буде виконаний грамотно і оперативно, і з урахуванням особливостей вашої бізнес-діяльності.

Установка BAS, как як і будь-якого іншого програмного забезпечення, повинна виконуватися професійно, пройшовши повний цикл впровадження. Грамотно виконана установка BAS дозволить використовувати систему автоматизованого обліку з максимальною ефективністю. А сам процес її використання буде зручним і приємним.

Більшість сучасних підприємств, такі як ресторани, кафе, торговельні і виробничі компанії, інтернет-магазини і багато інших установ використовують електронні системи бухгалтерської та податкової звітності. Зокрема, програму BAS.

Використання прикладних рішень даного програмного комплексу оптимізує і значно прискорює бізнес-процеси на будь-якому підприємстві. Але для того щоб BAS функціонувала як слід, потрібно грамотна установка платформи і її подальше оновлення. У цьому вам допоможуть фахівці група компаній «Інтегра АйТі Солюшенз».

Integra Soft Group - експерт в установці BAS

Ми гарантуємо всім нашим клієнтам високу якість послуг з впровадження, налаштування і навчання BAS. Можна виділити цілий ряд причин, по яких варто звернутися саме до нас з метою встановлення BAS. Перш за все, це:

  1. Штат висококваліфікованих фахівців;
  2. Великий досвід в сфері впровадження продуктів BAS;
  3. Помірна вартість послуг;
  4. Індивідуальні рішення для бізнесу будь-якого напрямку;
  5. Швидкі терміни виконання замовлення.

Ціна установки BAS

Як ми вже згадували, одне з основних наших переваг - це гнучка цінова політика.

Вартість наших послуг формується індивідуально для кожного клієнта компанії. Зрозуміло, чим складніше завдання і коротше терміни, тим буде вище ціна.

Але зі свого боку ми гарантуємо:

  • Професійний підхід до реалізації робіт, зокрема, по установці BAS;
  • Своєчасне виконання замовлення;
  • Повернення грошей, якщо отриманий результат вас не влаштує.

Ціна установки BAS від фахівців компанії - вигідна і доступна для замовників

Співпрацюючи з нами, ви не зіткнетеся з тим, що спочатку пропонується одна вартість, потім інша, а потім третя, і так далі. Ви платите тільки за виконану роботу і, по суті, за результат, відповідно, зберігаєте при цьому свій бюджет.

Довірте установку BAS професіоналам групи компаній «Інтегра АйТі Солюшенз» і оціните всі переваги програмного комплексу для оптимізації бізнес-процесів!


Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.