Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Всі бажаючі пройти якісне навчання BAS у досвідчених фахівців можуть звертатися в Integra IT Solutions. Ви отримаєте можливість підвищити кваліфікацію і стати впевненим користувачем BAS. Ми надамо вам найдемократичніші розцінки на індивідуальне навчання. З вами буде займатися досвідчений фахівець, який допоможе вам розібратися у всіх тонкощах роботи програми автоматизації бізнес-процесів.

Навчання відбувається на робочому місці замовника в зручний час. При покупці ПО перші 7 годин на рамках послуги даються в подарунок. Ви можете скористатися безкоштовною допомогою співробітника нашої компанії для виконання доробок і налаштувань BAS, перенесення даних, вивчення функціоналу та інших цілей. По закінченню «бонусних» годин послуги фахівця будуть платними.

Процес навчання охоплює найбільш важливі аспекти роботи з програмним комплексом BAS і допоможе в короткі терміни придбати теоретичні та практичні знання і навички з різних видів звітності.

Вивчення особливостей і функцій платформи може починатися «з нуля» з поступовим переходом до більш складним тематиками. В результаті навчання ви отримаєте фундаментальні знання і вміння використовувати весь потенціал BAS.

З Integra IT Solutions ви швидко станете фахівцем в сфері використання продуктів BAS.

Переваги навчання BAS від Integra IT Solutions

Наша компанія пропонує індивідуальне навчання BAS у практиків на вигідних умовах для кожного підприємства, що застосовує даний програмний комплекс для автоматизації управління підприємством. Звертаючись в Integra IT Solutions, щоб пройти навчання BAS, ви отримуєте можливість:

 1. Підвищити ефективність роботи всього підприємства;
 2. Отримати практичний досвід роботи з основними прикладними рішеннями BAS;
 3. Розбиратися у всіх тонкощах роботи з BAS;
 4. Використовувати ефективні механізми ведення обліку за допомогою програм BAS.

Ви отримаєте ґрунтовні знання і зможете застосовувати їх на практиці, поступово стаючи справжнім експертом у своїй професії.

Можна виділити цілий ряд причин, чому навчання програмі BAS варто проходити саме у нас. Це обумовлено перевагами компанії Integra IT Solutions, такими як:

 • Навчання у фахівців-практиків, які знають всі тонкощі роботи з BAS;
 • Зручний розклад занять;
 • Унікальна подача матеріалу, що сприяє його запам'ятовуванню;
 • Дружня атмосфера на заняттях;
 • Вивчення функціоналу актуальних версій програм;
 • Індивідуальне навчання BAS, ми несемо повну відповідальність за засвоєння учнями матеріалу;
 • Використання сучасного обладнання для навчання BAS;
 • Застосування різних форм проведення занять;
 • Гарантія позитивного результату від процесу навчання, ми можемо навчити всіх;
 • Доступні ціни професійного навчання.

Співробітники вашої компанії навчаться професійно володіти основними програмними продуктами, в тому числі і «Торгівля», и «Бухгалтерія». Навчання будується з комбінованого принципу, будуть застосовуватися лекції, практичні заняття, самостійна робота.

Індивідуальне навчання BAS

НавчанняIntegra IT Solutions надає послуги з навчання одного або декількох співробітників підприємства (прямо на робочому місці). Заняття будуть плідними, і автоматизація управління вашим підприємством буде виконана грамотно, виключаючи будь-які помилки у веденні облікової діяльності.

Якщо ви хочете пройти навчання «Бухгалтерія», а також вивчити інші продукти програмного комплексу, звертайтеся в Integra IT Solutions.

Ми пропонуємо оптимальні умови - прийнятні ціни, заняття з досвідченими викладачами-програмістами, індивідуальний підхід к до кожного учня і багато інших привілеї. Ми працюємо з різними категоріями слухачів: молодими фахівцями, бухгалтерами, економістами, менеджерами, керівниками та інше.

Навчаючись BAS в  Integra IT Solutions, ви інвестуєте в розвиток власного бізнесу!


Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.