Абонентське обслуговування 1С:Підприємство

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Якщо ви бухгалтер або керівник компанії, то знаєте, що некоректна або повільна робота «1С:Підприємство» може привести до видачі помилок і навіть втрати даних. Ще небезпечніше ситуація із застарілою версією і неправильними настройками програми. Але ж жодне велике або дрібне підприємство не може стабільно функціонувати без автоматизованої системи. Ми пропонуємо ефективне рішення проблеми - абонентське обслуговування «1С:Підприємство» в Києві.

Послуга включає в себе комплекс робіт по оптимізації управління та обліку. У пакет входять: оновлення, актуалізація та доопрацювання конфігурацій при необхідності. Якщо ви шукаєте компанію, яка надає послуги обслуговування «1С:Підприємство», вивчіть пропозицію і його вартість від групи компаній "Інтегра Айті солюшенз". Не сумніваємося, що воно зацікавить.

Детальніше про послугу

Замовляючи абонентське обслуговування «1С:Підприємство», ви позбавляєте себе від безлічі потенційних труднощів, які здатний вирішити тільки фахівець. А ми гарантуємо:

  • демонстрацію можливостей програми;
  • консультацію і навчання співробітників та IT-фахівців нюансам роботи з системою;
  • настройку і доопрацювання програмного забезпечення під специфіку організації;
  • систематичне оновлення конфігурацій;
  • рішення різних облікових завдань;
  • допомога в складанні звітної документації;
  • обстеження бізнес-процесів (бухгалтерський облік, підбір персоналу, виробництво, продажу і так далі);
  • заповнення нормативно-довідкової інформації під час запуску програми;
  • тестуванню комп'ютерних програмних продуктів для визначення найоптимальнішого.

Також наша компанія включає в абонентське супровід «1С:Підприємство» проведення регулярних аудитів. В результаті ви отримуєте безперебійне і стабільне функціонування системи, постійні неполадки і помилки усунені.

 Вартість робіт по фактичному часу          1 000 грн. без ПДВ
 Інформаційно-технічна підтримка (абонентське обслуговування)
 Пакет  Годин в пакеті   
Вартість 1 год (без ПДВ) Вартість пакета (без ПДВ)
 Техно 5 900 4 500
 Стандарт 10 850 8 500
 Профі 15 800 12 000

Що ще отримує клієнт?


1c-automate-3-300x250.jpgЧому варто замовити обслуговування програми «1С:Підприємство» у нас? По-перше, ціна послуги в групі компаній "Інтегра Айті Солюшенз" нижче, ніж місячне утримання ще одного співробітника-фахівця «1С:Підприємство». І вигідніше, ніж регулярні виїзди на одноразове обслуговування. Також ми застосовуємо індивідуальний підхід в залежності від специфіки роботи компанії (оптова та роздрібне торговельне підприємство, ресторан або кафе, поліграфічні послуги, виробничі підприємства, інтернет-магазини і так далі)

Клієнт завжди може бути впевненим у якості обслуговування. Кваліфіковані фахівці збирають інформацію, систематизують і на цій підставі починають роботу з системою, забезпечуючи її оптимальне функціонування. Будь-який наш співробітник досконало знає всі нюанси і особливості програм «1С:Підприємство» і може вирішити навіть найскладнішу задачу.

Тривала співпраця, а не одноразова, гарантує поглиблені знання про специфіку роботи підприємства і його інформаційній системі. Це дозволяє максимально швидко справлятися з виниклими неполадками.

І наостанок, супер-пропозицію: купите програму «1С:Підприємство» у нас і ви отримаєте доставку, установку і 7 годин обслуговування безкоштовно! Підписавшись на Інформаційно-технологічний супровід (ІТС), ви заощадите на щомісячному оновленні типових конфігурацій програми, так як за це також не доведеться платити.

Ми працюємо з компаніями Києва і всієї України. Звертайтеся! Для компаній з особливими потребами розробляється індивідуальна тарифна сітка.

Integra IT Solutions - це впевненість в стабільності інформаційної системи підприємства. Щоб дізнатися вартість абонентського обслуговування на місяць або уточнити деталі, зателефонуйте нам або оформите заявку.

Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.