Абонентське обслуговування BAS

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Якщо ви бухгалтер або керівник компанії, то знаєте, що некоректна або повільна робота BAS може привести до видачі помилок і навіть втрати даних. Ще небезпечніше ситуація із застарілою версією і неправильними настройками програми. Але ж жодне велике або дрібне підприємство не може стабільно функціонувати без автоматизованої системи. Ми пропонуємо ефективне рішення проблеми - абонентське обслуговування BAS в Києві.

Послуга включає в себе комплекс робіт по оптимізації управління та обліку. У пакет входять: оновлення, актуалізація та доопрацювання конфігурацій при необхідності. Якщо ви шукаєте компанію, яка надає послуги обслуговування BAS, вивчіть пропозицію і його вартість від групи компаній "Інтегра Айті солюшенз". Не сумніваємося, що воно зацікавить.

Детальніше про послугу

Замовляючи абонентське обслуговування BAS, ви позбавляєте себе від безлічі потенційних труднощів, які здатний вирішити тільки фахівець. А ми гарантуємо:

  • демонстрацію можливостей програми;
  • консультацію і навчання співробітників та IT-фахівців нюансам роботи з системою;
  • настройку і доопрацювання програмного забезпечення під специфіку організації;
  • систематичне оновлення конфігурацій;
  • рішення різних облікових завдань;
  • допомога в складанні звітної документації;
  • обстеження бізнес-процесів (бухгалтерський облік, підбір персоналу, виробництво, продажу і так далі);
  • заповнення нормативно-довідкової інформації під час запуску програми;
  • тестуванню комп'ютерних програмних продуктів для визначення найоптимальнішого.

Також наша компанія включає в абонентське супровід BAS проведення регулярних аудитів. В результаті ви отримуєте безперебійне і стабільне функціонування системи, постійні неполадки і помилки усунені.

 Вартість робіт по фактичному часу          1 000 грн. без ПДВ
 Інформаційно-технічна підтримка (абонентське обслуговування)
 Пакет  Годин в пакеті   
Вартість 1 год (без ПДВ) Вартість пакета (без ПДВ)
 Техно 5 950 4 750
 Стандарт 10 900 9 000
 Профі 15 850 12 750
 Експерт  30 800  24 000

Що ще отримує клієнт?


1c-automate-3-300x250.jpgЧому варто замовити обслуговування програми BAS у нас? По-перше, ціна послуги в групі компаній "Інтегра Айті Солюшенз" нижче, ніж місячне утримання ще одного співробітника-фахівця BAS. І вигідніше, ніж регулярні виїзди на одноразове обслуговування. Також ми застосовуємо індивідуальний підхід в залежності від специфіки роботи компанії (оптова та роздрібне торговельне підприємство, ресторан або кафе, поліграфічні послуги, виробничі підприємства, інтернет-магазини і так далі)

Клієнт завжди може бути впевненим у якості обслуговування. Кваліфіковані фахівці збирають інформацію, систематизують і на цій підставі починають роботу з системою, забезпечуючи її оптимальне функціонування. Будь-який наш співробітник досконало знає всі нюанси і особливості програм BAS і може вирішити навіть найскладнішу задачу.

Тривала співпраця, а не одноразова, гарантує поглиблені знання про специфіку роботи підприємства і його інформаційній системі. Це дозволяє максимально швидко справлятися з виниклими неполадками.

І наостанок, супер-пропозицію: купите програму BAS у нас і ви отримаєте доставку, установку і 7 годин обслуговування безкоштовно! Підписавшись на Інформаційно-технологічний супровід (ІТС), ви заощадите на щомісячному оновленні типових конфігурацій програми, так як за це також не доведеться платити.

Ми працюємо з компаніями Києва і всієї України. Звертайтеся! Для компаній з особливими потребами розробляється індивідуальна тарифна сітка.

Integra IT Solutions - це впевненість в стабільності інформаційної системи підприємства. Щоб дізнатися вартість абонентського обслуговування на місяць або уточнити деталі, зателефонуйте нам або оформите заявку.

Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.