Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге
Група компаній "Інтегра Айті Солюшенз" надає інформаційно-технологічний супровід приватним і корпоративним клієнтам-користувачам програмного комплексу «1С:Підприємство». Надається послуга в рамках єдиного договору ІТС, він і визначає типи сервісів і обсяг консультаційних послуг, які отримує клієнт.

Договори для отримання ІТС бувають рівня «Проф» і «Техно»

У першому випадку користувачі програмного комплексу можуть розраховувати на максимальний обсяг послуг і кількість консультацій.

У другому - доступ буде дозволений тільки до певних розділів, як правило, «Новини»  
і «Методична підтримка». Щоб отримати професійну підтримку програмного продукту, ви повинні бути офіційно зареєстрованим користувачем 1С:Підприємство.
З огляду на постійно мінливого законодавства коректна робота 1С:Підприємство не може здійснюватися тривалий час.

Форми і алгоритми виконання розрахунків періодично змінюються, тому виникає потреба в оновленнях 1С:Підприємство. А виконуються вони тільки при наявності передплати на ІТС. Але підписка на ІТС - ще не гарантія вирішення всіх проблем з використанням програмного комплексу. Потрібна допомога в установці актуальних оголошень і консультації по роботі з ними. Саме цей сервіс вам надасть група компаній "Інтегра Айті солюшенз".

Надається послуга «ІТС» на дуже вигідних умовах, а допомога завжди приходить оперативно. Якщо під час роботи з 1С:Підприємство після поновлення виникнуть питання, чи буде потрібно швидке усунення неполадок, телефонуйте нам, і проблема буде вирішена.

Сервіс «ІТС» групы компаній "Інтегра Айті Солюшенз" – це:

  1. Оновлення типових програм і конфігурацій платформи 1С:Підприємство легальним способом, яке користувач зможе отримувати самостійно, не застосовуючи додаткових доробок.
  2. Можливість використання методичних матеріалів для ведення бухгалтерії, кадрового обліку, оподаткування та інших продуктів 1С:Підприємство.
  3. Консультації та інформаційно-технологічна допомога експертів лінії консультацій 1С:Підприємство.
  4. Швидке освоєння нововведень в функціоналі 1С:Підпріємство.Інтегра ІТСІнтегра ІТС

Комплексна сервісна підтримка з боку нашої компанії дозволить вам оптимізувати процес автоматизації управління підприємством. Сервіс допоможе уникнути помилок в різних видах звітності через постійно мінливого законодавства і запобігти серйозні наслідки.

Замовляючи послуги групи компаній «Інтегра АйТі Солюшенз», Ви інвестуєте у власний розвиток.
Переваги компанії в тому, що у нас працюють кваліфіковані фахівці 1С:Підприємство, кожному клієнту надається індивідуальний підхід у вирішенні завдань і гнучка цінова політика. Звертайтеся, і ви особисто в цьому переконаєтесь!

Ваша користь від ІТС

Можна виділити цілий ряд причин, по яких варто придбати ІТС у групи компаній "Інтегра Айті Солюшенз". Після укладення партнерського договору на інформаційне і технологічний супровід програмних продуктів 1С:Підприємство з нашою компанією Ви отримаєте наступні можливості:
  • Придбання теоретичних і практичних знань і навичок використання 1С:Підприємство;
  • Рішення проблем з звітністю будь-якої складності за допомогою 1С:Підприємство;
  • Використання повного потенціалу програмного продукту;
  • Оперативність відправлення звітності безпосередньо з програми 1С:Підприємство;
  • Знання всіх нюансів останніх законодавчих змін;
  • Швидкий доступ до фахівця з метою отримання консультацій та технічної допомоги.
Це далеко не повний перелік того, що ви отримуєте від ІТС. Ціна сервісу від нашої компанії вас напевно влаштує, а результат інформаційно-технологічної підтримки програми буде діяти максимально довгий час.
Він позбавить вас від багатьох проблем, пов'язаних з оподаткуванням та бухгалтерським обліком.

Ціна комплексної сервісної підтримки

Головна особливість договору ІТС на комплексну інформаційно-технологічну підтримку в тому, що його ціна набагато нижче, ніж вартість кожного окремого сервісу, гарантованого в рамках договору.Так що, звертаючись до групи компаній "Інтегра Айті Солюшенз", ви ще й заощадите гроші.

Для того щоб купити ІТС обслуговування 1С:Підприємство, зв'яжіться з нами за вказаною на сайті телефону або замовте послугу, заповнивши анкету з даними. Ми оперативно передзвонимо вам і підберемо оптимальний формат техпідтримки, що відповідає особливостям вашого підприємства, а також основним вимогам і побажанням.

Перед тим як купити інформаційно-технологічний супровід 1С:Підприємство, ви можете дізнатися його ціну. Це можна зробити відправивши запит на розрахунок вартості обслуговування вашого програмного комплексу «1С:Підприємство». Протягом години вам передзвонить фахівець і надасть інформацію.

11.jpgЗверніть увагу! Придбання ІТС не рахується витратами підприємства, це економія ваших грошей. В обліковій системі підприємства важливо не допускати помилок, інакше це спричинить великі витрати часу і наслідки більш негативні. Відповідно, потрібно постійно стежити за змінами в законодавстві, щоб залишатися в курсі останніх подій в сфері оподаткування і бухобліку.
З цим вам допоможе впоратися ІТС.
Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.