Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге
Група компаній "Інтегра Айті Солюшенз" надає інформаційно-технологічний супровід приватним і корпоративним клієнтам-користувачам програмного комплексу BAS. Надається послуга в рамках єдиного договору ІТС, він і визначає типи сервісів і обсяг консультаційних послуг, які отримує клієнт.

Договори для отримання ІТС бувають рівня «Проф» і «Техно»

У першому випадку користувачі програмного комплексу можуть розраховувати на максимальний обсяг послуг і кількість консультацій.

У другому - доступ буде дозволений тільки до певних розділів, як правило, «Новини»  
і «Методична підтримка». Щоб отримати професійну підтримку програмного продукту, ви повинні бути офіційно зареєстрованим користувачем BAS.
З огляду на постійно мінливого законодавства коректна робота BAS не може здійснюватися тривалий час.

Форми і алгоритми виконання розрахунків періодично змінюються, тому виникає потреба в оновленнях BAS. А виконуються вони тільки при наявності передплати на ІТС. Але підписка на ІТС - ще не гарантія вирішення всіх проблем з використанням програмного комплексу. Потрібна допомога в установці актуальних оголошень і консультації по роботі з ними. Саме цей сервіс вам надасть група компаній "Інтегра Айті солюшенз".

Надається послуга «ІТС» на дуже вигідних умовах, а допомога завжди приходить оперативно. Якщо під час роботи з BAS після поновлення виникнуть питання, чи буде потрібно швидке усунення неполадок, телефонуйте нам, і проблема буде вирішена.

Сервіс «ІТС» групы компаній "Інтегра Айті Солюшенз" – це:

  1. Оновлення типових програм і конфігурацій платформи BAS легальним способом, яке користувач зможе отримувати самостійно, не застосовуючи додаткових доробок.
  2. Можливість використання методичних матеріалів для ведення бухгалтерії, кадрового обліку, оподаткування та інших продуктів BAS.
  3. Консультації та інформаційно-технологічна допомога експертів лінії консультацій BAS.
  4. Швидке освоєння нововведень в функціоналі BASІнтегра ІТС

Комплексна сервісна підтримка з боку нашої компанії дозволить вам оптимізувати процес автоматизації управління підприємством. Сервіс допоможе уникнути помилок в різних видах звітності через постійно мінливого законодавства і запобігти серйозні наслідки.

Замовляючи послуги групи компаній «Інтегра АйТі Солюшенз», Ви інвестуєте у власний розвиток.
Переваги компанії в тому, що у нас працюють кваліфіковані фахівці BAS, кожному клієнту надається індивідуальний підхід у вирішенні завдань і гнучка цінова політика. Звертайтеся, і ви особисто в цьому переконаєтесь!

Ваша користь від ІТС

Можна виділити цілий ряд причин, по яких варто придбати ІТС у групи компаній "Інтегра Айті Солюшенз". Після укладення партнерського договору на інформаційне і технологічний супровід програмних продуктів BAS з нашою компанією Ви отримаєте наступні можливості:
  • Придбання теоретичних і практичних знань і навичок використання BAS;
  • Рішення проблем з звітністю будь-якої складності за допомогою BAS;
  • Використання повного потенціалу програмного продукту;
  • Оперативність відправлення звітності безпосередньо з програми BAS;
  • Знання всіх нюансів останніх законодавчих змін;
  • Швидкий доступ до фахівця з метою отримання консультацій та технічної допомоги.
Це далеко не повний перелік того, що ви отримуєте від ІТС. Ціна сервісу від нашої компанії вас напевно влаштує, а результат інформаційно-технологічної підтримки програми буде діяти максимально довгий час.
Він позбавить вас від багатьох проблем, пов'язаних з оподаткуванням та бухгалтерським обліком.

Ціна комплексної сервісної підтримки

Головна особливість договору ІТС на комплексну інформаційно-технологічну підтримку в тому, що його ціна набагато нижче, ніж вартість кожного окремого сервісу, гарантованого в рамках договору.Так що, звертаючись до групи компаній "Інтегра Айті Солюшенз", ви ще й заощадите гроші.

Для того щоб купити ІТС обслуговування BAS, зв'яжіться з нами за вказаною на сайті телефону або замовте послугу, заповнивши анкету з даними. Ми оперативно передзвонимо вам і підберемо оптимальний формат техпідтримки, що відповідає особливостям вашого підприємства, а також основним вимогам і побажанням.

Перед тим як купити інформаційно-технологічний супровід BAS, ви можете дізнатися його ціну. Це можна зробити відправивши запит на розрахунок вартості обслуговування вашого програмного комплексу BAS. Протягом години вам передзвонить фахівець і надасть інформацію.

11.jpgЗверніть увагу! Придбання ІТС не рахується витратами підприємства, це економія ваших грошей. В обліковій системі підприємства важливо не допускати помилок, інакше це спричинить великі витрати часу і наслідки більш негативні. Відповідно, потрібно постійно стежити за змінами в законодавстві, щоб залишатися в курсі останніх подій в сфері оподаткування і бухобліку.
З цим вам допоможе впоратися ІТС.
Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.