Погодинне обслуговування BAS

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Керівники знають, немає сенсу наймати фахівця, що займається тільки BAS - адже це досить затратно. Але в будь-якому випадку, хтось повинен вміти вирішувати виниклі завдання. А їх в процесі виробництва виникає чимало: збої в настройках, втрата даних, незручний інтерфейс і так далі. Навіщо витрачати гроші і нерви, якщо є група компаній "Інтегра Айті солюшенз"? Ми надаємо можливість замовити абонентське (місячне) і одноразове обслуговування BAS. Різниця в тому, що в другому випадку вартість послуги сплачується за фактичним часом роботи, а не за регулярність виїзду і тип обраного пакета. Кому ми пропонуємо погодинне обслуговування BAS? Київ і вся Україна - ось наші клієнти!

Що це?

Разове супровід BAS включає в себе як консультацію, так і доопрацювання і оновлення програмного забезпечення. Консультації бувають наступного типу: навчання співробітників підприємства роботі з BAS, консультації щодо бюджетного обліку та виправлення його помилок, нарахування заробітної плати та багато іншого. Також нами здійснюються:

  • установка програмного забезпечення;
  • оновлення платформи і типових конфігурацій, таких як: «Бухгалтерія підприємства», «Управління торгівлею», «Управління виробничим підприємством», «Зарплата і управління персоналом»;
  • зміна існуючого функціоналу програми з урахуванням специфіки діяльності фірми;
  • перенесення інформації зі старою на нову версію системи;
  • налаштування інтерфейсів і прав доступу;
  • створення резервної копії бази даних і так далі.

Вартість одноразового обслуговування BAS з урахуванням такого широкого спектру робіт вигідна. Виходить, що наймаючи фахівця «на годину», ви самі вирішуєте, що конкретно вас не влаштовує в системі і що потрібно виправити.

Чому таке обслуговування зручне?

1c_upgrade.jpg

У яких випадках варто замовити одноразову обслуговування BAS? Наприклад, ви ніколи не користувалися подібними послугами. Тоді можна викликати фахівця з погодинною оплатою і пізніше вирішити, чи варто звертатися за послугою ще раз. А можливо вам так сподобається наша робота, що ви оберете абонентський пакет і зможете насолоджуватися усіма його перевагами.

Інша причина замовити саме погодинне обслуговування BAS - ціна. Так, це дійсно дешевше. Але варто враховувати, що це більш доцільно, якщо скористатися послугою дійсно один-два рази. В іншому випадку вигідніше оформити заявку на абонентський пакет. Також привілеїв у наших постійних клієнтів значно більше. Детальніше про них можна дізнатися безпосередньо на сайті в розділі «Абонентське обслуговування».

При виникненні будь-яких питань щодо послуг, що надаються, їх вартості, часу виконання, телефонуйте. Наші фахівці проконсультують, розкажуть про нюанси роботи, допоможуть замовити. Також запитуйте, які привілеї ви можете отримати.

Integra IT Solutions - це досвід, повсякденне застосування стандартів якості, проектні методи в управлінні і поетапний підхід в організації роботи вашої компанії.

Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.