Обслуговування BAS

Всі аспекти, пов'язані з визначенням, досягненням і підтримкою конфіденційності, цілісності інформації. Стандартизація і автоматизація прикладних рішень. Подробнее

Повний комплекс послуг із супроводу BAS. Веб-розробник знає, що вперше його. Істотно відрізняється при оцінці якості сприйняття макета.

Подробнее

Часткова або повна передача робіт з підтримки, обслуговування та модернізації ІТ-інфраструктури в руки компаній, дозволить скоротити витрати на ІТ персонал.

Подробнее

Ми забезпечуємо підтримку і розвиток існуючої системи. Фахівці виїжджають до замовника в офіс, а також забезпечують віддалене супровід BAS.

Подробнее

Сьогодні автоматизацію бізнесу можна вважати обов'язковою умовою, якщо ви прагнете отримувати максимальний прибуток, грамотно управляти компанією, надавати послуги на найвищому рівні.  

Подробнее

Хочете повністю автоматизувати роботу підприємства? Тоді вам потрібно впровадження BAS - комплекс процедур, що забезпечує вашій компанії правильне оформлення бухгалтерської та податкової звітності, незалежно від напрямку діяльності.

Подробнее

BAS полегшує ведення бізнесу завдяки численним корисним функціям.  Регулярні оновлення адаптують ПО до змін законодавства та сучасного обліку.

Подробнее

Автоматизація бізнесу за допомогою лінійки продуктів BAS дозволяє оптимізувати управління бізнес-процесами, забезпечує контроль і виконання всіх комерційних операцій на найвищому рівні.  

Подробнее

Як вивчити BAS раз і назавжди з першого разу?  Як не потрапити на «фахівців», які навчають за книгами, не маючи практичного досвіду?
Integra IT Solutions пропонує навчання у практиків.

Подробнее

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) - це комплексна підтримка, яка надається зареєстрованим користувачам програм BAS.  Підтримка здійснюється в рамках договору ІТС, який визначає перелік сервісів, одержуваних користувачем.

Подробнее

Послуги BAS

Група компаній "Інтегра Айті Солюшенз" надає послуги програміста BAS. Працюємо професійно, індивідуально і комплексно. Надаємо гнучкі умови оплати. Наші послуги можна замовити в Києві і області.

Актуальність послуги

Жодна компанія не забезпечить продуктивну роботу при проблемах з найважливішою системою автоматизації - BAS. Виникаючі неполадки гальмують процес, забираючи робочий час і трудоресурсов:

  • некоректна робота веде до видачі помилок у податковій та бухгалтерській звітності;
  • низька швидкість, «зависання» - до втрати даних, зайвих витрат часу;
  • застаріла версія і неправильні настройки програми - до збоїв робочого процесу в цілому, неможливості використання всього потенціалу комплексу, недотримання змін в законі.

Сертифіковані програмісти групи компаній "Інтегра Айті солюшенз" займаються установкою, підтримкою і розвитком існуючої системи. Працюємо на основі аутсорсингу. Можлива віддалена консультація. Надаємо послуги програміста BAS в Києві регулярно або одноразово. Чи можемо навчити штатних бухгалтерів.

Опис послуги

Залежно від ваших потреб пропонуємо вибрати оптимальний пакет. Зателефонуйте нам - обговоримо, що увійде в послуги з обслуговування BAS:

  • консультація - ми тримаємо вас в курсі змін законодавства та сучасного обліку, пояснюємо спірні моменти, розповідаємо про тонкощі роботи з програмою;
  • абонентське обслуговування - комплекс робіт по оптимізації управління та обліку;
  • одноразове обслуговування - консультація, доробка і оновлення ПЗ;
  • настройка - розкриваємо функціонал, налаштовуємо індивідуальний інтерфейс, забезпечуємо повноцінну роботу ПО, спрощуємо процес управління підприємством;
  • навчання - для вас і вашої бухгалтерії. Підвищуємо ефективність роботи всього підприємства, показуємо всі тонкощі роботи, використовуємо ефективні механізми ведення обліку;
  • інформаційно-технічний супровід - поновлення типових програм і конфігурацій легальним способом, методичні матеріали, оперативне освоєння нововведень.

Ціна послуг програміста варіюється в залежності від обраного пакета. При замовленні регулярного обслуговування оплата на початку кожного місяця.

Це вигідно

Якщо вам необхідно періодично налаштовувати і оновлювати BAS, послуги віддаленого програміста будуть для вас ідеальним варіантом. Штатний фахівець - це дорого і недоцільно, адже ви не маєте потребу в його послугах кожен день, але при цьому зобов'язані виплачувати лікарняні, відпускні, декретні, платити податки і т.д.

Віддалений програміст групи компаній "Інтегра Айті Солюшенз" - це швидко, ефективно і вигідно. Замовте послуги обслуговування BAS - зателефонуйте +38 (050) 10-10-10-6