Адміністрування та моніторинг ІТ інфраструктури

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге
Адміністрування та моніторинг ІТ-сфери - одна з пріоритетних послуг компанії «Інтегра АйТі Солюшенз». Доцільність її замовлення обумовлена багатьма причинами. 
   
  По-перше, ви отримуєте оперативне вирішення завдань і економію часу на усунення різних неполадок з мережевою оргтехнікою.
   
  По-друге, у вас не виникнуть додаткові витрати на обслуговування встановлених систем, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення.
   
  По-третє, обслуговування комп'ютерів нашими фахівцями забезпечить стабільність і ефективність роботи всієї IT-інфраструктури вашого підприємства. IT-фахівець зможе все заздалегідь перевірити і оперативно вирішити проблему.

Професійне адміністрування серверів від Integra IT Solutions – це гарантія стабільної, безперебійної роботи програмного забезпечення, операційних систем і комп'ютерних мереж. Більш того, вам не доведеться наймати і утримувати штатного IT-фахівця, якому потрібно платити щомісяця зарплату, незалежно від навантаження і обсягу виконаної роботи. 

Договір на обслуговування серверів з компанією «Інтегра АйТі Солюшенз» дозволить значно поліпшити роботу вашої IT-інфраструктури, не кажучи вже про усунення поточних неполадок.


Переваги IT-аутсорсінгa

Аутсорсинг системного адміністрування – це послуга, яка має на увазі передачу компанії, в даному випадку «Інтегра АйТі Солюшенз», прав управління інформаційними технологіями підприємства. Переваги даного сервісу полягають в наступному:
  1. Ефективна підтримка і обслуговування комп'ютерів, серверів та іншої оргтехніки цілодобово і сім днів на тиждень;
  2. Проведення профілактичних заходів, що забезпечить надійність роботи IT-інфраструктури в подальшому;
  3. Надання рекомендацій щодо оптимізації роботи офісної техніки та програмного забезпечення;
  4. Економія коштів, так як. Послуги IT-аутсорсінгa коштують дешевше, ніж утримання власної служби «айтішників».
Звертаємо вашу ува11.jpgгу на те, що ми гарантуємо збереження ваших даних. Також, крім технічної підтримки, ми виконуємо ряд профілактичних заходів. Таким чином вдається запобігти збоям в роботі IT-інфраструктури підприємства. Дані превентивні заходи мають на увазі виконання адміністрування серверів локальної мережі, установки необхідних оновлень, резервне зберігання даних і багато інших дій.


Чому Integra IT Solutions?

Компанію «Інтегра АйТі Солюшенз» вибирають і рекомендують в якості виконавця послуги «Адміністрування та моніторинг ІТ-сфери» по ряду причин, таких як:
  • Оперативність виконання замовлення, фахівець приїде максимально швидко;
  • Цілодобова доступність;
  • Компетентність і високий професіоналізм співробітників;
  • Рішення задач будь-якої складності;
  • Великий досвід в сфері IT-аутсорсінгa;
  • Помірна вартість послуг.
Система ціноутворення в нашій компанії досить гнучка, розцінки для кожного клієнта будуть підбиратися індивідуально, враховуючи при цьому обсяг робіт, складність завдань і термін виконання замовлення. У будь-якому випадку великі витрати ваше підприємство не понесе, більш того, наші послуги допоможуть запобігти можливі витрати на усунення тих чи інших неполадок. 

Також на всі види проведених заходів ми надаємо гарантію, і якщо результат вас не влаштує, то витрачені кошти на IT-аутсорсинг будуть повернуті.

Якщо ви звертаєтеся в компанію «Інтегра АйТі Солюшенз», то можете сміливо розраховувати на професійну допомогу і сервіс високого рівня. Ми подбаємо про те, щоб ваше підприємство працювало з максимальною ефективністю і без простоїв.

З Integra IT Solutions IT-інфраструктура вашого підприємства буде під надійним контролем!


Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.