IT послуги

Адміністрування та моніторинг ІТ інфраструктури - одна з пріоритетних послуг компанії «Інтегра АйТі Солюшенз». Доцільність її замовлення обумовлена багатьма причинами. Подробнее

Група компаній «Інтегра АйТі Солюшенз» пропонує послуги по віддаленій експертної техподдержке.  Суть даного сервісу в тому, що наш фахівець через віддалений доступ підключається до вашого комп'ютера, що не приїжджаючи в офіс, і усуває проблему.

Подробнее

У вас виникла проблема? Залиште заявку або зв'яжіться з оператором компанії, і ми займемося її рішенням! Integra IT Solutions повністю автоматизувала роботу з клієнтами з допомогою Service Desk.

Подробнее

Створення резервних копій баз даних для їх відновлення у разі зараження вірусним ПЗ та задля запобігання втрати критично-важливої інформації.

Подробнее

Компания Integra IT Solutions здійснює IT аутсорсинг в Києві і області

Виконуємо функцію відділу з адміністрування та моніторингу ІТ-сфери. Для вирішення завдання підключаємося до ПК через віддалений доступ, в більш складних ситуаціях виїжджаємо в офіс.

  Аутсорсинг

Послуги аутсорсингу в IT-сфері - це:

 • Економно. Ви скорочуєте витрати, оплачуєте роботу за фактом, Не платите податки, відпускні, лікарняні;
 • Швидко. Більшість проблем ми вирішуємо в віддаленому режимі, без виїзду в офіс - тому робота стабілізується мінімум на 1 год раніше;
 • Просто. Не потрібно наймати штат і займатися організаційними питаннями;
 • Професійно. У команді Integra IT Solutions складаються виключно досвідчені і сертифіковані програмісти;
 • Надійно. Відповідальність працівників аутсорсингу вище, ніж у штатних. Ми дорожимо репутацією і чітко дотримуємося прописані в договорі зобов'язання.

При необхідності в заміні запчастин ми готові оперативно доставити і встановити комплектуючі.

Що ми робимо

Аутсорсинг в Україні від Integra IT Solutions представляє собою 3 послуги:

 1. Адміністрування та моніторинг. Повне управління інформаційними технологіями підприємства, ефективна технічна 24/7, профілактичні заходи, рекомендації щодо оптимізації роботи офісної техніки та програмного забезпечення.
 2. Віддалена технічна підтримка. Усунення помилок BAS, адміністрування баз даних в режимі онлайн або по телефону.
 3. Service Desk. Сервіс, на якому ви можете залишити заявку на рішення неполадки. Співробітники задовольняють заявку протягом 24 годин з моменту подачі.

Аутсорсинг ІТ інфраструктури - це вигідне рішення для будь-якої компанії, в якій не виникає необхідності вирішувати IT-питання щодня. Якість виконання - вище, а вартість послуг - на порядок нижче. Велика частина робіт оплачується почасово, тому ви завжди точно знаєте ціни.

Чому Integra IT Solutions

5 причин довірити ІТ аутсорсинг компанії Integra IT Solutions: АутсорсингАутсорсинг

 1. Екстреність виконання замовлення - не потрібно чекати, коли спеціаліст приїде до вас - він виконує завдання зі свого робочого місця.
 2. Цілодобова допомога 24/7.
 3. Компетентність і високий професіоналізм співробітників. Всі програмісти володіють відповідними сертифікатами.
 4. Рішення задач будь-якої складності.
 5. Гнучка система оплати і помірна вартість послуг.

Ми надаємо гарантію на ІТ сервіс аутсорсинг - якщо вас не влаштує результат, ми повернемо вам гроші. З нами надійно!

ІТ аутсорсинг в Україні не зажадає великих витрат. Навпаки - ви зможете запобігти можливі витрати на усунення тих чи інших неполадок. Аутсорсинг ІТ послуг - це ефективна профілактика стабілізувати робочий режим, не допускаючи позапланових неполадок і «зависань».

Для замовлення послуги зателефонуйте +38 (050) 447-447-6 - підберемо для вас оптимальний пакет