Бізнес додатки

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.


З кожним роком все більше людей воліють робити покупки або здійснювати замовлення в режимі онлайн. При чому для цього використовуються переважно мобільні пристрої. Адже це швидко, легко і немає прив'язки до місця (достатньо, щоб був інтернет). Саме тому кмітливі підприємці заробляють на таких тенденціях, замовляючи програми для бізнесу.


Можливості та вигоди

На перший погляд може здатися, що розробка бізнес-додатки не потрібна. Можливо, ви просто не уявляєте, чим вона може допомогти конкретно вам і що дасть користувачу.     

Наприклад, додаток для ресторану дасть можливість гостю: зарезервувати столик, подивитися меню, вивчити склад і ціну страв, замовити їжу додому, отримувати повідомлення про акції і знижки.  

Для вас це означає, що:
  • гість задоволений сервісом, а тому рекомендує вас друзям і знайомим;
  • процес замовлення/подачі/доставки автоматизований і здійснюється швидше;
  • спілкування з персоналом зведено до мінімуму;
  • відвідувач впевнений у надійності закладу;  
  • акції та знижки спокушають його прийти/замовити їжу.                
В результаті гість задоволений, а ваш бізнес процвітає. Саме в цьому і полягає головне завдання програми — підвищення продажів.  

Але не тільки власники ресторану або кафе можуть замовити таку послугу. Вона стане в нагоді в різних галузях: для фінансових та інвестиційних організацій, страхових і нафтогазових компаній, туристичних агентств, телекомунікаційних провайдерів і багатьох інших. 


Можлива взаємодія з BAS?

Багато підприємців хоче, щоб їх додаток було пов'язано з базою BAS. Наша компанія відповідає — це можливо.  

Розробка бізнес-додатків може бути реалізована, наприклад, на мові програмування C# з використанням технологій WPF і взаємодією з базою BAS. WPF при цьому надає засоби для створення візуального інтерфейсу: елементів управління, прив'язку даних, анімацію, стилі, шаблони, документи, текст, мультимедіа та багато іншого.  

Додаток виходить незвичайним, візуально привабливим і цікавим для користувачів. При цьому центром всієї системи залишається BAS. Бізнес-додаток працює таким чином, що через програму проходять багато операції. Це дозволяє в майбутньому вести облік продажу. 

Звичайно, варіанти можуть бути різні. Зв'яжіться з ТОВ «Інтегра Айті Груп». Співробітники вислухають побажання, ознайомляться зі специфікою вашої компанії і підрахують, скільки буде коштувати розробка бізнес-додатків для України.