Автоматизація ресторану

ПО для ресторанів - це вигідна інвестиція в ваш бізнес.  Ось ваш ресторан.  А ось - ще три поруч.  У всіх закладів свій формат: різний інтер'єр, кухня, розваги.  Але є 2 чинника, які цінує кожен клієнт.

Подробнее

Хочете підвищити продуктивність працівників, збільшити прибуток і кількість задоволених клієнтів за допомогою однієї кнопки?  Бажане стає можливим з обладнанням компанії Orderman.

Подробнее

Апаратне обладнання для ресторану - основа його прибуткової роботи.  Якщо ви хочете підвищити обороти, збільшити швидкість обслуговування і обробку замовлень, використання апаратного забезпечення просто необхідно.

Подробнее

Група компаній «Інтегра АйТі Солюшенз» пропонує замовити монтаж обладнання для ресторанів, а саме таких одиниць, як: POS-термінал, принтер чеків, зчитувач магнітних карт і інші.

Подробнее

Програмний комплекс «Ресторан Україна» призначений для автоматизації фронт-офісу на підприємствах харчування.

Подробнее

Як зробити організацію в сфері обслуговування прибутковою, підвищити продуктивність роботи
персоналу і збільшити кількість задоволених клієнтів?

Подробнее

Хочете залучити нових клієнтів і утримати тих, що вже є?
Запропонуйте їм дисконтні безконтактні карти! Практика використання програм лояльності дає результати по всьому світу.  

Подробнее

Системи відеоспостереження є невід'ємною частиною роботи будь-якого ресторану або кафе.

Подробнее

Автоматизація ресторану

Автоматизація кафе чи ресторану необхідна для організації налагодженої системи обслуговування. У свою чергу, така система потрібна, щоб клієнти вибирали саме ваш заклад. Ось найпоширеніші причини, за якими відвідувачі більше ніколи не зайдуть конкретно в цей бар: Автоматизація ресторану

 1. Чекав офіціанта довше 15 хвилин.
 2. Чекав замовлення довше 45 хвилин.
 3. Принесли не те, що потрібно.
 4. Блюдо забули принести, але включили в рахунок.
 5. Принесли чужий рахунок і змусили сплатити.

При цьому відвідувачі впевнені - досить одного разу пережити будь-якої з казусів, щоб більше ніколи не повернутися. Випадки різні, причина одна - людський фактор. Його можна мінімізувати за допомогою автоматизації ресторанів.

Що ми пропонуємо

Компанія Integra IT Solutions пропонує установку / настройку ПЗ і устаткування для організації робочого процесу. Відповідно до ваших вимог, автоматизація ресторанного бізнесу може включати наступні опції:

 • установка багатофункціонального програмного забезпечення - для оперативної та точної роботи офіціантів, адміністратора, бармена, бухгалтера, менеджера зі закупівель;
 • мобільні термінали Orderman – миттєво передають інформацію від офіціанта на бар або кухню. Скорочує час обслуговування до 30%, а переміщення персоналу по ресторану - до 40%;
 • апаратне забезпечення: POS-принтер, сканер штрих-кодів, термінали, фіскальний реєстратор та інше мережеве обладнання. Повна автоматизація взаємодій персоналу з клієнтами;
 • дисконтні безконтактні карти HID - програми лояльності збільшують популярність вашого закладу.

Ми доставляємо обладнання та програми для автоматизації ресторану, налаштовуємо індивідуально під ваш бізнес, обслуговуємо, при необхідності навчаємо персонал.

Що ви отримуєте

Автоматизація барів і ресторанів - це вагомий плюс в організації бізнесу. Переваги варіюються, в залежності від вибору обладнання, але, так чи інакше, їх об'єднують такі переваги:

 • Ефективне планування закупівель.

Приклад: ПЗ аналізує залишки, терміни придатності продуктів, списує страви, розраховує харчову та енергетичну цінність, виробляє облік.

 • Захист від недобросовісних дій персоналу.

Приклад: програма для автоматизації ресторану контролює не тільки робочий процес, але і дії персоналу.

 • Швидке і якісне обслуговування відвідувачів.

Приклад: офіціант оперативно вносить дані замовлення на кухонний принтер, виводить попередній чек, оперує більярдними столами і дисконтними картами.

 • Ефективна підготовка банкету.

Приклад: програма автоматично розставляє столи відповідно до кількості гостей.

 • Мінімізація помилок персоналу.

Приклад: офіціантові не потрібно запам'ятовувати замовлення в розумі - він зможе відзначити всі позиції на планшеті.

У числі клієнтів Integra IT Solutions, які вже отримують прибуток від автоматизації в Україні, - il Molino, NOODLE DOODLE, «Будда-бар», «Grill do Brasil», «Мировая карта», мережа бургер-пабів «Star Burger» і багато інших. Приєднуйся до нас!

Щоб довідатися про ціни на автоматизацію кафе, зателефонуйте нам +38 (050) 447-447-6 - прорахуємо оптимальний варіант під ваш бюджет.