Послуги

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Компанія спеціалізується на наданні широкого спектру послуг як для корпоративних клієнтів так і для приватних осіб. Професіоналізм і відповідальність ключові переваги нашої компанії.

Інформація про послугу з підтримки, налаштування програмних продуктів

Комплексна автоматизація ресторанного бізнесу

Послуга з підтримки корпоративних клієнтів і надання послуг ІТ-аутсорсингу на вигідних умовах.

Переваги і можливості додатків для бізнесу

Якісне рішення в реалізації ідей в написанні мобільних додатків під різні платформи.Каталог всіх послуг

Каталог послуг нашого онлайн-представництва умовно розділений на кілька категорій. Це дозволяє швидко вибрати потрібний напрямок і отримати вичерпну інформацію по цікавить питання. Багато наших замовники стикаються з тим, що необхідно купити не тільки програмне забезпечення, але і техніку. Саме тому група компаній «Інтегра АйТи солюшенз» пропонує різноманітні послуги в Україні.

Перелік послуг і їх особливості

Розглянемо більш докладно основні напрямки нашої діяльності:

  • програмне забезпечення для автоматизації діяльності. Компанія надає найрізноманітніші послуги. Це не тільки установка програми, але і своєчасне усунення неполадок, забезпечення продуктивної роботи, технічна підтримка і розвиток існуючої системи;
  • автоматизація роботи громадських закладів (кафе чи ресторанів). Ця послуга включає організацію налагодженої системи обслуговування: установка / налаштування програмного забезпечення (ПО) і підбір необхідного обладнання для організації робочого процесу;
  • IT-аутсорсинг. Це сучасний спосіб контролю і виявлення неполадок в роботі IT-сфери. Співробітники нашої компанії віддалено або на місці будуть виконувати функції відділу адміністрування та моніторингу інформаційних технологій підприємства;
  • розробка бізнес-додатків. Ця універсальна послуга, що дозволяє істотно збільшити кількість відвідувачів за рахунок залучення аудиторії, яка активно користується інтернет-технологіями;
  • створення мобільних додатків. Наші майстри можуть розробити програму для iOS, Android, Windows Phone. Унікальна послуга дозволяє не тільки завоювати прихильність клієнта, а й збільшити кількість потенційних замовників.

Велика частина наших послуг - це створення програмного продукту, який можна ефективно використовувати для збільшення прибутку підприємства. Кожна діяльність, будь то розробка мобільних додатків на замовлення або забезпечення роботи ресторанів або кафе, - це комплексний і копіткий процес зі значними витратами часу і ресурсів. Крім того, в компанії працюють професіонали, які знають про важливість кожної деталі. Незважаючи на це, компанія Integra IT Solutions пропонує конкурентоспроможні ціни на послуги, а також різні вигідні акції і спеціальні знижки для постійних клієнтів.

Чому нас вибирають замовники

Не тільки вигідна вартість приваблює наших замовників. У штаті групи компаній «Інтегра АйТи солюшенз» працюють професіонали, які мають величезний досвід і багатий арсенал знань, що дозволяє оперативно справлятися з різними завданнями. Крім того, ми гарантуємо:

  1. Екстрене реагування. 24/7 наші фахівці готові прийти на допомогу.
  2. Рішення задач будь-якої складності.
  3. Гнучку систему оплати та помірну вартість послуг.
  4. Удосконалення методик роботи, активне впровадження передових технологій.
  5. Індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні поставлених завдань.

Співробітники нашої компанії забезпечують кожного замовника всебічної інформаційної, рекламної та технічною підтримкою. На базі нашого підприємства проводяться різні тематичні семінари, тренінги, курси, які дозволять не тільки докладніше дізнатися про діяльність нашої компанії, але і навчити власний персонал.