Розробка системи управління чергою

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

Система управління чергою (СУО) – програмне рішення, яке дозволяє оптимізувати процес управління потоком відвідувачів, підвищити якість обслуговування і рівень їх задоволеності сервісом.

Фахівцями нашої компанії був розроблений і впроваджений проект системи управління чергою в ресторані в зв'язці з системою самообслуговування. Базою цієї системи є рішення програмного забезпечення Палтусів. Ресторан.

Який принцип роботи з системою управління чергою?

Процес роботи з системою управління чергою дуже простий і умовно поділяється на 3 етапи:

1) Прийшовши до закладу, відвідувач за допомогою системи самообслуговування вибирає на сенсорному екрані з меню бажані страви. При підтвердженні закінчення вибору страв відвідувачу автоматично друкується чек, в якому вказані:

  • Номер замовлення;
  • Список страв;
  • Сума замовлення.
З цим чеком клієнт йде до касира для оплати обраного замовлення. Після оплати касир відправляє замовлення на кухню для приготування.

2) Сплативши чек, клієнт може вільно розпоряджатися своїм часом: пройти за столик і спокійно зайнятися своїми справами. Інформація про замовлення надходить на спеціальний дисплей. На ньому відображається номер замовлення клієнта, і статус готовності замовлення.

3) Коли клієнт бачить на дисплеї, що підійшла його черга, йому необхідно звернутися до офіціанта, який обслуговуватиме його.

Які переваги отримує організація від впровадження системи управління чергою:

  • Менше часу йде на обслуговування одного клієнта

  • Потрібна менша кількість персоналу

  • За один і той же проміжок часу обслуговується більше клієнтів

  • Поліпшується психологічна обстановка клієнтів і співробітників

  • Клієнти витрачають менше часу на очікування

 

Заказать проект
Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, произведут расчет стоимости услуг и подготовят коммерческое предложение.