Розробка рішення в ДП "Герц Україна"

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

ТОВ «HERZ» є однією з найбільших компаній по реалізації на українському ринку широкого асортименту сучасної, високоякісної продукції для систем опалення, водо- і холодозабезпечення.

Внаслідок збільшення клієнтської бази перед компанією гостро стало питання про поліпшення якості обслуговування клієнтів, швидкості їх пошуку, збереження і цілісності всіх даних, точного аналізу. У зв'язку з цим було прийняти рішення автоматизувати відділ продажів, сервісний відділ і відділ маркетингу за допомогою СRM системи, яка могла б бути інтегрована з наявною програмою обліку торгової діяльності «Управління торговим підприємством ».

З цією метою вони звернулися до групи компаній «Інтегра АйТи солюшенз». Вона допомогла реалізувати наші плани по об'єднанню двох інформаційних баз львівської філії та центрального офісу в одну працюючу базу. Це знизило кількість простоїв, які раніше виникали через постійно виникаючих помилок. Також здійснили інтеграцію з програмним забезпеченням «СRM». Проект був успішно запущений в роботу.

Результатом кваліфікованої роботи співробітників групи компаній «Інтегра Айті Солюшенз» стала стабільна робота програмного забезпечення в єдиній інформаційній базі. І відчутно підвищилися результати продажів нашого підприємства.

Для компанії дуже важливо, щоб система функціонувала без збоїв, завжди перебувала в актуальному стані, відповідала реаліям сьогодення. За допомогою фахівців групи компаній «Інтегра Айті Солюшенз» працездатність їх інформаційної системи розвивається і підтримується.


Заказать проект
Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, произведут расчет стоимости услуг и подготовят коммерческое предложение.