Впровадження олікової системи в бургер-барі "Star Burger"

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

У Києві відкрилася мережа перших справжніх бургер-барів, які отримали назву «Star Burger». Інтер'єр закладу сучасний і оригінальний, виконаний на американську тематику. В меню також представлена американська кухня. Тут вас чекає широкий вибір бургерів - більше п'ятнадцяти видів: чізбургери, гамбургери з лососем, бараниною, фуа-гра та багато інших. До того ж в «Star Burger» є хороший вибір закусок, салатів, повноцінних перших страв, ласих десертів і напоїв.

Для ефективної роботи ресторану виникла необхідність ведення оперативного контролю діяльності, грамотного планування процесів закупівлі продовольчих товарів, обліку продажів і аналітики. Керівництво прийняло рішення про створення сучасної інформаційної системи за допомогою програмного продукту «Палтусів. Ресторан ». Прикладне рішення дозволяє забезпечити високу продуктивність і автоматизує бізнес-процеси управлінського і регламентованого обліку.

Впровадження програмного продукту дозволило автоматизувати наступні ділянки обліку:            

  • Управління поставками і продажами;
  • Управління складськими запасами;
  • Облік банківських і касових операцій;
  • Розрахунок собівартості страв за технологічними картами;
  • Реалізація по планам меню, розрахунок банкетів;
  • Роздільний облік страв, товарів і алкоголю;

Формування випуску продукції за фактом продажу з одночасним списанням витрачених продуктів зі складу зберігання.
Фахівці нашої компанії провели установку програми, налаштували обмін даними між системами. В даний час здійснюється консультаційна підтримка користувачів по використанню програми.
Впровадження автоматизованої системи обліку дозволило поліпшити якість і швидкість обслуговування клієнтів, дало можливість адміністрації контролювати роботу співробітників і інформацію для оперативного управління рестораном.

Заказать проект
Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, произведут расчет стоимости услуг и подготовят коммерческое предложение.