Orderman — шлях до успіху

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

На початку лютого фахівцямі Нашої компании був успешно реалізованій пілотній проект з комплексної автоматизації відкрілася піцерії «Замок Злата» в м Обертин Івано-Франківської області.

У цьому проекті вперше в країнах СНД і Прибалтики успішно була реалізована інтеграція програмного забезпечення 1С:Підприємство з мобільними терміналами для офіціантів компанії «Ордерман». Цей зв'язок двох посад була розроблена нашими фахівцями і орієнтована на клієнтів, у яких пріоритетним програмним продуктом для автоматизації ресторану є 1С:Підприємство через її відкритості для розробника і легкості налаштування для звичайного користувача. А в поєднанні з безвідмовним обладнанням преміум класу «Orderman» це дає можливість відчути легкість в розвитку ресторанного бізнесу. Як правило, мобільні термінали «Orderman» служать для швидкості роботи офіціанта в обслуговуванні клієнта.

Це, як наслідок, призводить до збільшення реалізації приготованих страв і задоволеність клієнтів якістю і швидкістю обслуговування. Людям дуже подобається, коли вони можуть витратити час на більш важливі справи, ніж очікування замовлення. І в подальшому репутація ресторану буде грати на користь самого ресторану.

Піцерія "Замок Злата" - це прекрасний вибір як для романтичної вечері, так і для корпоративного фуршету або вишуканого банкету. Ресторан може одночасно прийняти до 100 гостей і має два поверхи, два зали, влітку планується відкривати дві відкриті літні тераси, одна з яких буде перебувати на даху будівлі. Саме ця особливість ресторану і підштовхнула до ідеї впровадження мобільних терміналів «Orderman».

Тепер це не просто місце, де можна смачно поїсти. Це дещо більше, це і бездоганне обслуговування, і цікавий дизайн приміщень, і стильний інтер'єр, ну і звичайно ж чудова кухня.

Заказать проект
Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, произведут расчет стоимости услуг и подготовят коммерческое предложение.