Автоматизація ресторану Grill do Brasil в г. Кишинів

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Задать вопрос
Наши специалисты ответят на любой интересующий вопрос по услуге

У цьому році наша компанія, як системний інтегратор в автоматизації ресторанного бізнесу, змогла зробити перший крок в освоєнні міжнародного ринку. Нами було впроваджено рішення в одному з ресторанів Grill do Brasil в м.Кишинів, Республіка Молдова.

У Grill do Brasil культивують бразильську традицію приготування м'яса і культуру бенкетування в стилі родізіо, якій понад 300 років. Родізіо, або «їж, скільки хочеш» - це найбільш популярна традиція обслуговування в Бразилії, яка завоювала Європу і Америку. Гості насолоджуються Кайперіньей, хорошим вином, гарячим сирним хлібом, закусками і гарнірами салат-бару, в той час як Гаучо шеф-кухаря без упину здійснюють коло за колом по залу, пропонуючи різні м'ясні делікатеси.

Вже маючи досвід успішної роботи ресторану в г. Киев, власники ресторану вирішили реалізувати такий же проект в м Кишинів Республіка Молдова. Також було прийнято рішення залучити нашу компанію в будівництві всієї інфраструктури ресторану - від впровадження програмного забезпечення до обладнання, оскільки ми якісно змогли реалізувати всі поставлені завдання керівництвом ресторану в Києві і забезпечити безперебійну роботу закладу. А як відомо від добра добра не шукають.

Перед нами також стояли такі завдання:

  • впровадження програмного забезпечення 1С:Ресторан Україна;
  • адаптація програмного забезпечення під місцеве законодавство;
  • настройка торгового обладнання, IT інфраструктури закладу;
  • налаштування обладнання & nbsp; ORDERMAN для офіціантів.
  • навчання персоналу роботі з програмним забезпеченням, обладнанням;
  • введення в експлуатацію програмно-апаратного комплексу

Наші кращі фахівці змогли вирішити поставлені завдання якісно і у встановлені терміни.

В результаті нашої роботи апаратно-програмне рішення дозволило в єдиному інформаційному просторі відобразити діяльність технолога, бухгалтера, бармена, касира, офіціанта, кухаря (з відповідним гнучким розмежуванням рівнів прав доступу), що має привести до збільшення реалізації приготованих страв і задоволеності клієнтів якістю і швидкістю обслуговування, а власнику закладу здійснювати всеосяжний контроль і приймати актуальні і ефективні управлінські рішення.

На поточний момент ресторан стає одним з улюблених закладів серед жителів цього міста, яке дарує незабутню атмосферу і настрій.
І ми дуже раді, що наше успішне участь допомогло реалізувати і розвинути цей проект в нашому ближньому зарубіжжі.

Заказать проект
Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, произведут расчет стоимости услуг и подготовят коммерческое предложение.