Історії успіху

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

В этом году наша компания, как системный интегратор в автоматизации ресторанного бизнеса, смогла сделать первый шаг в освоении международного рынка. Нами было внедрено решение в одном из ресторанов Grill do Brasil в г. Кишинев Республика Молдова.


Подробнее

В этом году специалистами нашей компании был реализован амбициозный и очень интересный проект в сфере обслуживания, не имеющий аналогов в ресторанном бизнесе.

Подробнее

Будда бар являє собою тонкий мікс кількох архітектурних прийомів. На химерному поєднанні азіатського храму і португальської маєтку відчувається легкий розчерк в стилі "Санта Фе" з її меблями в колоніальному стилі.

Подробнее

Ресторан Grill do brasil на бульварі Лесі Українки працює в форматі «їж скільки хочеш» - бразильського концепту, який дуже популярний у всьому світі: будь-яку кількість їжі за фіксовану суму.

Подробнее

У Києві відкрилася мережа перших справжніх бургер-барів, які отримали назву «Star Burger».

Подробнее

Проаналізувавши досвід як українських, так і іноземних ресторанних комплексів, керівництво мережі ресторанів «il Molino» прийняло рішення реалізувати дану систему в одній зі своєї піцерій, яка знаходиться в ТЦ «ДрімТаун» .

Подробнее

На початку лютого фахівцямі Нашої компании був успешно реалізованій пілотній проект з комплексної автоматизації відкрілася піцерії «Замок Злата» в м Обертин Івано-Франківської області. Подробнее