Історії успіху

Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

У цьому році наша компанія, як системний інтегратор в автоматизації ресторанного бізнесу, змогла зробити перший крок в освоєнні міжнародного ринку. Нами було впроваджено рішення в одному з ресторанів Grill do Brasil в м. Кишинів Республіка Молдова.


Подробнее

В цьому році фахівцями нашої компанії був реалізований амбіційний і дуже захоплюючий проект в сфері обслуговування, що не має аналогів в ресторанному бізнесі.

Подробнее

Будда бар являє собою тонкий мікс кількох архітектурних прийомів. На химерному поєднанні азіатського храму і португальської маєтку відчувається легкий розчерк в стилі "Санта Фе" з її меблями в колоніальному стилі.

Подробнее

Ресторан Grill do brasil на бульварі Лесі Українки працює в форматі «їж скільки хочеш» - бразильського концепту, який дуже популярний у всьому світі: будь-яку кількість їжі за фіксовану суму.

Подробнее

У Києві відкрилася мережа перших справжніх бургер-барів, які отримали назву «Star Burger».

Подробнее

Проаналізувавши досвід як українських, так і іноземних ресторанних комплексів, керівництво мережі ресторанів «il Molino» прийняло рішення реалізувати дану систему в одній зі своєї піцерій, яка знаходиться в ТЦ «ДрімТаун» .

Подробнее

На початку лютого фахівцямі Нашої компании був успешно реалізованій пілотній проект з комплексної автоматизації відкрілася піцерії «Замок Злата» в м Обертин Івано-Франківської області. Подробнее