Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг на постійно високій якості обслуговування.

Herz

В 1896 р. у Відні засновано фірму Gebauer & Lehrner KG, виробника сантехнічної, опалювальної арматури, а також арматури для пивної та винної промисловостей, який був найпотужнішим на ті часи виробником на всій території Австро — Угорської Імперії, якого в 1973 році перейменовано в Акціонерне Товариство HERZ Armaturen AG, а в 1996 році – в фірму HERZ Armaturen GmbH. 

Сьогодні HERZ здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу з центрального офісу у Відні. Сьогодні HERZ — це один з найпотужніших європейських виробників арматури для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній сфері. 

В липні 1997 року, у Львові було засновано компанію ГЕРЦ Арматура, що стала українською філією австрійського концерну HERZ Armaturen Ges.m.b.H. А вже у 1999 році у Києві створено дочірнє підприємство із назвою ГЕРЦ Україна. З моменту свого приходу в Україну, компанія HERZ впровадила на український ринок широкий асортимент сучасної, високоякісної продукції для систем опалення, водо — та холодопостачання, яка забезпечує раціональне та ощадне використання теплової енергії.

  +38 (044) 290 46 80, -81